Hakkımızda

Merhaba, ben Tuğçe ÖNER

Türkçe öğretmeni ve hızlı okuma eğitmeniyim.
Eskişehir’de yüz yüze
hızlı okuma ve anlama eğitimi veriyorum.

İlkokul Akıcı Okuma Eğitmenliği,
Ortaokul,lise Hızlı Okuma Eğitmenliği
SOHO(sınav odaklı hızlı okuma)
Eğitmenliği yapıyorum.
Türkiye hızlı okuma Cahit Şimşek’in
kurmuş olduğu
360 Hızlı Okuma sisteminin eğitimcisiyim.

Yazılım , kitap ve oyun seti ile
öğrencinin ihtiyacına göre ilerlemekteyim.

Eskişehir Hızlı Okuma uzman kadrosu olarak faaliyetlerimizle çok daha fazla sayıda kişinin destek alabilmesi için birmilyonnokta sitesine üye olduk. Hızlı okuma noktasında gerekli uzmanlığa sahip olan ekibimiz, okuma becerilerinizin geliştirilmesi için son derece yenilikçi çalışmalar yürütmektedir. Bu aşamada bilgiye hem daha hızlı hem de etkili biçimde ulaşmanız adına yüklendiğimiz misyonun gerekliliklerinden asla ödün vermiyoruz.

 

İşletmemizle Eskişehir eğitim sektöründe fark yaratmayı sürdürüyoruz. Modern hayatın hızına ayak uydurabilmeniz için öncelikle tekniklerimizi yakından görmeniz gerekmektedir. Taleplerinizi en iyi şekilde karşılayabilmek amacıyla özel olarak tasarlanan hızlı okuma programlarımıza kesinlikle dahil olmalısınız. Alanında bir hayli deneyimli olan eğitmenlerimiz, tüm katılımcılarımız için özel bir çalışma yaparak, en etkili stratejiyi kolaylıkla belirlemektedir. Ayrıca teknolojik araçlarımız, süreçlerin tamamını önemli ölçüde kolaylaştırmayı başarmaktadır.

 

Firmamız, kaliteli uygulamaların yanı sıra müşteri odaklı yaklaşım konusunda da son derece titiz hareket eder. Öğrenme potansiyelinizi maksimum seviyeye çıkarma noktasında hizmet vermekle birlikte psikolojik olarak ekstra rahat etmeniz için danışmanlık desteği de tarafımızdan sunulur. Ayrıca her bireyin farklı bir ihtiyacının olabileceği gerçeğini göz ardı etmeden kişiye özel tekniklerimizi de kullanmaktayız.

 

Merkezimize başvuru yapmak için birçok yaş grubuna fırsat verildiğini bilmelisiniz. İlkokul, ortaokul, lise ile beraber yetişkin kategorilerimiz de bulunmaktadır. Bire bir özel ders, grup eğitimi, online destek gibi dilediğiniz şekilde hizmet alabilirsiniz. Ayrıca özel kitap setlerimiz sayesinde süreçleri çok daha kolay bir şekilde hızlandırmanız mümkündür.

 

Öne Çıkarılanlar

Eskişehir İlkokul Akıcı Okuma

İlkokul Akıcı Okuma: Temel Eğitimin Önemli Bir Parçası

Eskişehir Yetişkin Hızlı Okuma

Yetişkin Hızlı Okuma: Zamandan Tasarruf ve Verimlilik Artışı

Yorumlar

Hızlı okuma kursuna ilk başladığımda dakikada yaklaşık 100 kelime okuyabiliyordum, şuan dakikada 200 kelimeden fazla okuyabiliyorum. Bu hızlı okuma kursunun bana gerçekten katkısı oldu.

Sibel R.

5 Yıldız

Hızlı okuma dersi aldım.Dersin sonunda performansımda çok güzel bir artış oldu Tuğçe öğretmenin güler yüzlülüğü ve sevecenliği ile yazın bile ders yapmamı sağladı.Çok teşekkür ediyorum

Yiğit Efe K.

5 Yıldız

Ben lise öğrencisiyim ve öğretmenlerimin tavsiyesiyle hızlı okuma kursu aramaya başladım. Araştırmalarım sonucu hem ortamı açısından hem de vaatleri açısından kendime en uygun yer olarak bu kursu seçtim ve çok memnum kaldım.

Hatice T.

5 Yıldız